Systémové upozornenie
Hlavné informácie

Vedeli ste, že vysoký podiel mäsa zvýši pH moču a tvoria sa najčastejšie typy močových kameňov? Práve tu sa dozviete aké prízaky má mačka trpiaca močovými kameňmi, ako sa diagnostikujú a liečia.

Minulý víkend sme si boli zašportovať na Žiarskom 1/2-maratóne.
V rámci propagácie našej kliniky sme sa vyfešákovali do pracovného a zabehli sme si štafetu.

vakcinacia.png

Vedeli ste že? Pred každou vakcináciou je potrebné zviera vyšetriť?

Vyšetrením sa dá ohlaliť práve prebiehajúce akútne ochorenie a posunúť vakcinácia. Zaočkovanie počas prebiehajúceho ochorenia, môže viesť ku komplikáciám. Telo zvieraťa má prácu bojovať so súčasným ochorením, je pre neho náročné vytvárať si zároveň protilátky z vakcíny.

operacia

Vedeli ste že? Pred každou operáciou je vhodné vykonať biochémiu / hematológiu, tak ako v humánnej medicíne, predchádza sa rizikám spojených s anestéziou?

koza

Kožné ochorenia sú veľmi častým ochorením u domácich miláčikov. Netreba podceňovať ani obyčajné škrabanie. Po zhodnotení anamnézy od majiteľa sa vykonáva základné klinické vyšetrenie srsti, kože, prítomnosť a intenzita škrabania, vypadávanie srsti, výskyt zápalu kože, chrást po tele, prítomnosť bĺch poprípade blšieho trusu. atď.

Profilujeme sa na malú prax a ideme systémom špecializácie, podobne ako v humánnej medicíne.

Všetci musíme obsiahnuť všeobecnú internú medicínu a potom sa každý venujeme oblasti, ktorá nás najviac zaujíma a tým ju môžeme robiť naozaj dobre.

Kontakt

logo kontakt

Družstevná 8

960 01 Zvolen

Telefón: 0918 10 66 30

Otváracie hodiny

Pon - Pia: 09:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 12:00
Nedeľa: Pohotovosť
 • 

  Vždy sme sa tu stretli s profesionálnym ale zároveň ľudským prístupom a veľkou snahou vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý jedno z našich zvieratiek malo, či už sa jednalo o drobnosti alebo o dlhodobý problém. Neľutujeme ani cestu z BB, určite môžem len vrelo odporúčať a naše kožúšky tiež. :-)  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  Dakujem za vysoko profesionalny a ludsky pristup pri liecbe mojho 3,5 mesacneho steniatka Lucy. Najprv prva zlomenina nasledne operacia. O tyzden zlomenina druhej labky a naplanovana druha operacia. Vsetko vo vysokej miere co najviac pomoct mojmu psikovi.
  Velmi dakujem a vrelo odporucam.  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  Veľmi pekne Vám ďakujeme za pomoc a starostlivosť o nášho psíka Rikyho ,ktorý sa už vďaka Vám má dobre.

  Vrelo Vás budeme odporúčať pre váš milý a ochotný prístup.


  Psík Riky
  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  Chceli by sme sa poďakovať za naozaj príkladnú starostlivosť a profesionálny prístup pri operácií nášho psíka s ktorým sme boli na zákroku 6.2.2017 večer. A tiež chceme poďakovať za záujem o jeho zdravotný stav po zákroku. Vikinka sa aj vďaka Vám opäť teší zo života, robí radosť našim deťom. Ranka sa pekne zahojila a opuch, čo mala pred očkom už takmer celý zmizol... Ďakujeme!  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  Dakujeme,personálu Vašej kliniky za promtné vyšetrenie nášho psíka,za ich milý prístup a hlavne pomoc nášmu domácemu miláčikovi,patrí im veľké dakujem  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  Chcem podakovat za naozaj nadstandardny a profesionalny pristup. Napriek 23:30 v piatok ochota prist a riesit akutny stav do takmer 02:00.
  Vrelo odporucam a velmi pekne dakujem.  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  ZvolenVet - tím odborníkov z ktorých by si mala väčšina zdravotníckych pracovníkov brať príklad !

  Môj názor tkvie z vlastnej skúsenosti, keď našej mačke na klinike veľmi promptne diagnostikovali pyometru, následne ju operatívne odstránili a nasadili adekvátnu pooperačnú liečbu. Chcem každopádne vyzdvihnúť ich ochotu, trpezlivosť, precíznosť, priateľskosť, empatiu a v neposlednom rade ich vysokú profesionalitu!

  Som šťastná a vďačná zato, že takýto ľudia ešte predsa existujú no škoda, že ich je tak málo. ĎAKUJEME a prajeme všetko dobré :-)  Facebook hodnotenie: ★★★★★
 • 

  Ešte raz Vám patrí z našej strany srdečná vďaka... napriek tomu, že sa Bonnie zranila v nedeľu, bola jej z Vašej strany poskytnutá pomoc bez ohľadu na možné plány s rodinou, pri vyšetrení bola vo výborných rukách a tešila sa skvelému a milému prístupu a ohľaduplnosti voči jej strachu Dnes pri kontrole si so sebou odniesla aj krásny darček (blikajúcu ozdobu na obojok) a už sa má oveľa lepšie. Ďakujeme a vrelo odporúčame Zvolenvet :)


  Psík Bonnie
  Facebook hodnotenie: ★★★★★